• Konsultacje dla Rodziców/ Opiekunów 2020/2021

      • Terminy konsultacji dla Rodziców/Opiekunów  2020/2021

        Szanowni Państwo Rodzice/Opiekunowie!

        Z uwagi na zawieszenie zajęć stacjonarnych w szkole  z dniem 9 listopada 2020r.dla uczniów klas I- VIII w związku z wystąpieniem epidemii, spotkania z nauczycielami w ramach konsultacji odbywają się w formie zdalnej / Teams, Skype lub Librus/

        Imię i nazwisko 

        nauczyciela

        Dzień 

        tygodnia

            Godzina

        Agata Cieśla

        wtorek 

        8.00- 8.40

        Bogdan Dyras

        piątek 

        9.45-10.30

        Ewa Dyras

        czwartek

        9.45 - 10.30

        Katarzyna Frączek

        pon-pt

        w godzinach pracy 

        pedagoga

        Beata Grabowska- Czarnota

        czwartek

        11.35-12.20

        Małgorzata Jaśkowska

        piątek 

        10.40 - 11.20

        Justyna Klinowska

        piątek,

        15.10-16.05

        Krzysztof Kordylewski

        wtorek 

        12.30-13.00

        Anna Kuglarz 

        wt, śr, pt

        w godzinach pracy 

        biblioteki

        Aneta Kupiec

        czwartek 

        10:40-11:25

        Joanna Lisiecka

        środa 

        15.10-15.55

        Jolanta Nowak

        wtorek 

        11.30-12.00

        Cecylia Opiła

        czwartek 

        9.35-10.20

        Gabriela Pawlikowska

        piątek

        9.30- 9.40 lub

        Skype:

        life:cid.8afc2865fe02b7a6

        /po uzgodnieniu przez Librus/

        Monika Pikuła

                    ----                          ------

        Rafał Pilichiewicz

        wtorek

        12:30 - 13:15

        Marta Piwowarczyk

        czwartek 11.40- 12.20

        Agata Płatek

        wtorek 

        8.50- 9.35

        Marek Płócienniczak

        środa

        15.10-15.30

        Mariusz Płuciennik

           

        Irena Rejduch

        poniedziałek 

        15.20 - 16.05

        Michał Sąsiadek

        poniedziałek 

        15.30 -16.00 lub

        telefonicznie tylko na podany nr : 

        500 837 175

        Beata Stech

        wtorek 

        15.00- 15.30

        Ewa Stojak-Ślęczek

        poniedziałek

        15.15 - 15.30

        Bożena Strzałkowska
        -Limanówka

                 środa 14.00-14.30

        Anna Synowska

        środa 

        9:45 -10:30

        Iwona Szatkowska

        poniedziałek

        12.30-13.00

        Grażyna Śpiewak

        poniedziałek 

        9:45 - 10:25

        Katarzyna Świerad

        wtorek 

        10.00-10.30

        Janina  Sobala    czwartek 13.15- 14.00

        Katarzyna Tylka

        wtorek

        9:45 - 10:25

        Joanna Ulińska

        wtorek 

        10.40-11.10

        Iwona Urban

        poniedziałek

        13.30-14.15

        Katarzyna Zając

        środa 

        9.45-10.15

        Weronika Żubrowska

        wt, czw

        w godzinach pracy psychologa

        Anna Kalafar

        poniedziałek 

        12.00-12.45

      • Konsultacje dla uczniów 2020/2021

      • Terminy konsultacji dla uczniów rok szkolny 2020/2021

        Imię i nazwisko 

        nauczyciela

        Dzień tygodnia

        Godzina

        Agata Cieśla

        środa 

        13.30- 14.15

        Bogdan Dyras

           

        Ewa Dyras

        -

        -

        Beata Grabowska- Czarnota

        piątek

        13.30-14.00

        Małgorzata Jaśkowska

        poniedziałek 

        13.30-14.15

        Justyna Klinowska

        piątek

        15.10-16.05

        Krzysztof Kordylewski

        wtorek 

        12.30-13.00

        Aneta Kupiec

        środa 

        14:30-15:10

        Joanna Lisiecka

        środa 

        15.10-15.55

        Gabriela Pawlikowska

                        wtorek

        14.25-15.10

        Janina Sobala

        czwartek

        14.15- 15.00

        Rafał Pilichiewicz

           

        Marta Piwowarczyk

        czwartek 13.30-14.00

        Agata Płatek

        -

        -

        Marek Płócienniczak

        środa 

        15.10-15.30

        Mariusz Płuciennik

        -

        -

        Irena Rejduch

        środa 

        14.30 - 15.15

        Michał Sąsiadek

        poniedziałek

        15.15 - 16.00

        Beata Stech

        wtorek 

        14.15 - 15.00

        Ewa Stojak-Ślęczek

        poniedziałek lub wtorek

        15.15 - 15.30 

        Bożena Strzałkowska-Limanówka

                     wtorek 14.30- 15.00

        Anna Synowska

        termin ustalany indywidualnie z uczniem 

        -

        Iwona Szatkowska

        czwartek 

        14.15 - 15.00

        Grażyna Śpiewak

        -

        -

        Katarzyna Świerad

          czwartek 

        ( po wcześniejszym  zgłoszeniu) 

        14.30- 15.00  

        Katarzyna Tylka

        -

        -

        Joanna Ulińska

        środa 

        15.15-16.00

        Iwona Urban

        -

        -

        Katarzyna Zając

        poniedziałek 

        15.00-15.30

        zdalnie Teams

        Anna Kalafar

        wtorek 

        14.00-14.50