•                

     Witamy w naszej Świetlicy!

       Zapraszamy w godzinach 7.00 - 17.00

       Zajęcia organizowane z wielką troską i oddaniem przez nasz zespół nauczycieli wychodzą naprzeciw potrzebom naszych podopiecznych. Podczas pobytu w świetlicy dzieci aktywnie uczestniczą w zajęciach: plastycznych, ruchowych, czytelniczych, muzycznych i relaksacyjnych. Codziennie pomagamy w odrabianiu zadań domowych.           

       Szczególną wagę przywiązujemy do budowania umiejętności współpracy w grupie i wzajemnego szacunku. Dokładamy wszelkich starań, aby zajęcia prowadzone w świetlicy rozwijały talenty i zainteresowania dzieci, a także pobudzały je do twórczości.           

        Do naszej dyspozycji mamy 3 sale: główną salę świetlicy, „Bawialnię” – przytulną, pełną zabawek, gier i rozmaitych skarbów oraz salę wyposażoną w ramach projektu „Radosna Szkoła” – w której powstają najbardziej niezwykłe i pomysłowe budowle z klocków piankowych. Jesienią i wiosną, kiedy tylko sprzyja pogoda, dużo przebywamy na świeżym powietrzu. Na dużym, trawiastym boisku mamy do dyspozycji piaskownicę, trampolinę oraz systematycznie uzupełniany sprzęt do zajęć rekreacyjnych.       

       Naszym nadrzędnym priorytetem jest BEZPIECZEŃSTWO dzieci. Dbamy o ich fizyczne i psychiczne dobre samopoczucie i każde z osobna otaczamy serdeczną troską.

            

      

      

     • Hymn świetlicowy

     • 1.Hej, w „Siódemce” – super szkole,
      w świetlicowym naszym kole
      codziennie się spotykamy
      i wesoło czas spędzamy!
      
        Ref. Raz, dwa, teraz gra
          świetlicowa piosenka.
          Raz, dwa, trzy – dołącz Ty
          do naszej świetlicy!
      
      2.Kiedy lekcje już skończone,
      a w szkole zostać trzeba dłużej,
      tu w świetlicy masz przyjaciół,
      śmiech, zabawę – żadnej nudy!!!
      
        Ref. Raz, dwa, teraz gra
          świetlicowa piosenka.
          Raz, dwa, trzy – dołącz Ty
          do naszej świetlicy!